نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: دو دلی در مورد ازدواج

767
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28396
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Question دو دلی در مورد ازدواج

سلام
    یه دختر 29 ساله هستم
    یه آقای 31 ساله بهم ابراز علاقه کرده و قصد خواستگاری داره، از نظر طرز فکر هم خیلی با هم همخونی داریم، ولی چند روزه حرفهایی میزنه که نمیدونم چطور برداشت کنم.
    حرفهاش در مورد زندگیش قبل از اینه که به قول خودش بخواد به من علاقه مند بشه، یه سره میگه من با خیلیا دوست بودم ولی هیچ کدوم مثل تو نیستن، تو یه دونه یی و خیلی دوستت دارم. حتی یه بار بهم گفت من با یکی دوتاشون رابطه *** هم داشتم. میدونم الان خیلی کم هستن پسرایی که قبلا د.و.س.ت دختر نداشتن ولی این که در موردشون با من حرف بزنه به نظر شما نرماله؟
    ویرایش توسط a.d : 05-27-2016 در ساعت 04:08 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : دو دلی در مورد ازدواج

طرف شما هنوز بچه تشریف دارن ، حالا رابطه ** داشته یا نداشته را نمیدونم (فکر نمیکنم داشته باشه و احتمالا بلوف میزنه) ولی این گفتنش (در صورتی که راست بگه که قبلن رابطه داشته) یعنی میخواد اینو به شما برسونه که من شما را برای س*س نمیخوام و چیزی توی شما دیدم که برام از همخوابی با شما بیشتر ارزشمند هست .

پسر اگه رابطه داشته باشه و تجربه کافی هم داشته باشه ، نمیاد به کسی که میخواد به عنوان همسر انتخابش کنه ، در مورد رابطه های ** قبل ازدواجش صحبت کنه (مگه اینکه بخواد کرم بریزه و حسادت دخترو برانگیخته کنه ، که بازم کار نرمالی نیست ) ... ایشون یا هنوز بجه هستن و اون تجربه را ندارن ، یا باز هنوز بچه هستن و میخوان اینشکلی ابراز علاقه کنن (با برانگیختن حس حسادت شما )

در هر دو صورت ، این نوع تعریف کردن از رابطه های قبلی کاری نیست که از یه مرد پخته بر بیاد ... یکم توی بقیه رفتاراش بیشتر دقت کنید . شما هم اگه توی یه خونواده مذهبی بزرگ شدید و این نوع رابطه های قبل ازدواج خیلی قبیح شمرده میشه که خب احتمالا بعد ازدواج با ایشون بعضا یه سری شک و شبهه به سراغتون بیاد ، اگه هم نه ، توی یه خونواده بازتری بزرگ شدید ، خب این مساله نباید خیلی براتون بزرگ باشه !

البته باز اینو بگم که یه بار دیگه توی بقیه رفتار ها و خصوصیاتشون دقت کنید و ببینید همون فردی هست که میخواهید یا نه ... اگه دیدید که اون مشترکاتتون خیلی زیاد نیست ، میتونید از این رفتار ایشون سو استفاده کنید و ایشونو به چالش بکشید که اگه من (خودتون را میگم ) قبل ازدواجم با جنس مخالف رابطه داشته باشم ، شما زیر بار ازدواج با من میرید یا نه ؟ اگه مثلا قبل از شما 4-5 تا دوست پسر داشته باشم ، شما باز به من علاقه مند میمونی یا نه ، این "حقِ" ارتباط با جنس مخالف قبل از ازدواجو فقط برای جنس مذکر قایلید ؟ !

3. 5 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28396
    تشکـر
    3
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دو دلی در مورد ازدواج

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1966 نمایش پست ها
    طرف شما هنوز بچه تشریف دارن ، حالا رابطه ** داشته یا نداشته را نمیدونم (فکر نمیکنم داشته باشه و احتمالا بلوف میزنه) ولی این گفتنش (در صورتی که راست بگه که قبلن رابطه داشته) یعنی میخواد اینو به شما برسونه که من شما را برای س*س نمیخوام و چیزی توی شما دیدم که برام از همخوابی با شما بیشتر ارزشمند هست .
    ممنون بابت راهنماییتون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد